w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Rozpoczynamy sezon 2017. Już tradycją stało się, że bardzo dbamy o nasze pole. W tym roku też tak będzie. Jak żaden klub w Polsce rozpoczynamy sezon od naprawiania divotów. 19 marca w niedzielę organizujemy już IV Dzień Divota  połączonym  z  9-dołkowym turniejem ( na dwóch dziewiątkach) oraz Topieniem Marzanny.

Plan dnia jest następujący:

Godz. 9.30 spotykamy się w klubie w Pałacu Brzeźno na odprawie gdzie przekażemy wszystkie informacje techniczne

Godz. 9.45 zabieramy Marzannę  i idziemy w kierunku stawu (na damskie tee nr 8) powitać wiosnę!

Godz. 10.00  START  – dostajemy wiadra, rękawiczki, worki na divoty oraz piasek  który będzie sukcesywnie dowożony i idziemy na pole naprawiać divoty . Każda para ( jeden nosi wiadro drugi naprawia)otrzyma informację jakim dołkiem ma się zająć . Zgłoszenia  życzeń  aby być w  „parze divotowej” z kolegą lub koleżanką przyjmujemy e-mailem. Ogłaszamy też konkurs na największego znalezionego divota !!

Ok. godz. 11.15 wracamy  do klubu na ciepłą herbatkę  i kawę  oraz ciasto i nalewkę . Ogłoszenie list startowych Front Nine i Back Nine!

Ok. godz. 12   startuje IV Turniej Divota  – shot gun  czyli każdy startuje z innego dołka

Godz. 14-14.30 wracamy do klubu na gorącą zupę i ogłoszenie wyników

W przypadku zgłoszenia się większej ilości osób  zorganizujemy dwa turnieje 9-dołkowe na obu dziewiątkach z osobną klasyfikacją STB netto . Turniej nie będzie turniejem hcp. Maksymalna ilość graczy 72 osoby.

Turniej i poczęstunek (ufundowany przez Gradi Golf ) jest bezpłatny a warunkiem udziału jest aktywne uczestniczenie w porannym naprawianiu divotów.

Zgłoszenia udziału przyjmujemy do soboty 18 marca do godziny 12.

P1090687 (2) P1090681

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać