w Aktualności, Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Sezon golfowy 2017 ogłaszamy za otwarty. Dzisiaj 19 marca w niedzielę, przy pięknym słoneczku, rozegraliśmy IV Turniej Divota. Tak naprawdę odbyły się dwa niezależne turnieje na dwóch dziewiątkach: FRONT NINE i BACK NINE.  Wcześniej tradycyjnie zadbaliśmy o nasze pole i jak żaden inny klub w Polsce rozpoczęliśmy  sezon od naprawiania divotów. Przy tej okazji  był ogłoszony konkurs na największego znalezionego divota. Po raz drugi z rzędu wygrał  Ryszard Kliszewski.

Ale to nie wszystko bo odbyło się również Powitanie Wiosny  wraz  z tradycyjnym topieniem  Marzanny. Radosny Pochód Wiosny ruszył z Pałacu nad staw przy dołku 8 aby tam pożegnać zimę. Na tę okoliczność nasz klubowicz Heniu Gałczyński napisał piosenkę, którą śpiewaliśmy po drodze. Załączamy Wam tekst na pamiątkę : Dzień divota i Marzanna- tekst piosenki

Rozegrany turniej  był towarzyski i nie handicapowy. Wyniki znajdziecie na stronie PZG.

Dziękujemy Wszystkim za  pracę na polu i wesołą atmosferę. Zdjęcia znajdziecie na naszym profilu Gradi Golf na Facebooku. Specjalne podziękowania dla autorek Marzanny – dziewcząt, które dbają o pałacowy park.

 Do zobaczenia na Kwietniowym Klubowym Turnieju Otwarcia 9 kwietnia 2017 roku.

 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać