w Aktualności, Aktualności Golfowe

Zakończył się weekend Retro na polu Gradi Golf Club.

W piątkowy turnieju rozegranym starymi kijami zwyciężył Jan Piętka. Odebrał przepiękny puchar, który został wyrzeźbiony z ponad 500 letniego czarnego dębu.  Janek również otrzymał sadzonkę dębu, który posadzi na polu golfowy rozpoczynając tradycję turnieju o Dębu Pałacu Brzeźno. Autor Pucharu – Marian Starobrzański pracował nad nim bardzo długo a samo drewno wymagało ponad 20 lat suszenia. Ten piękny puchar z imieniem i nazwiskiem zwycięzcy będzie znajdował się przy recepcji klubu w gablocie mistrzowskiej.

hickory

Mistrzem DHL Retro Cup 2015 został Oskar Zaborowski. Wygrywając z Anthonym Kerrem trzema uderzeniami. Oskar jako nagrodę główną odebrał wspaniałe dzieło Krystyna Kozieła. Wykonał on własnoręcznie niezwykły kij Niblick z pozłacaną 23 karatowym złotem główką. To piękne dzieło  Watro wspomnieć, że Anthony wygrał ten turniej w 2013 i 2014 roku. Trzecie miejsce zajął Jan Piętka. Mistrzynią Retro została Dorota Trocha. Drugie miejsce zajęła Dorota Niewdana a trzecie Magdalena Łątka.

W konkursie Retro Longest Driver najdalsze uderzenie starym kijem oddał Grzegorz Kapałka a najbliżej dołka hikorowym kijem uderzył Piotr Rogalski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom jak również Partnerom dzięki, którym  to wydarzenie mogło się odbyć.

W turnieju tenisowym retro starymi, drewnianymi rakietami zwycięzcą został Michał Suseł. Drugie miejsce zajął Tomasz Kursa a trzecie Adam Rudyk.

Sobotni i niedzielny turniej zebrał rekordową liczbę fanów Retro Golfa. Aż 112 zawodników rywalizowało  o wspaniałe nagrody.