w Aktualności Golfowe

David Antonelli, reprezentant Francji, po drugiej rundzie turnieju Wrocław Open wysunął się na prowadzenie, poprawiając wczorajszy wynik o 2 uderzenia. Na drugim miejscu znajduje się Finn Fleer, który o jedną pozycję. Trzecie miejsce ex aequo zajmują Leonhard Astl, Mathias Eggenberger oraz David Heizinger.

Wśród Polaków niezmiennie na prowadzeniu znajduje się Mateusz Gradecki, do którego dołączył członek PGA Polska, Adrian Meronk. Do rundy finałowej przeszło pięciu Polaków: Mateusz Gradecki, Adrian Meronk, Oskar Zaborowski, Maksymilian Sałuda oraz Thomas Bosco-Cwiok.

„Cieszy mnie fakt, że czterech członków PGA Polska zakwalifikowało się do rundy finałowej. Pulę najlepszych zawodowców uzupełnia najlepszy polski amator, Mateusz Gradecki. Nie mogę doczekać się jutrzejszego dnia, widząc bojowe nastroje naszych golfistów” powiedział Sekretarz PGA Polska, Adam Mitukiewicz.

W turnieju wzięli udział także golfiści z Niemiec, Francji i Austrii, RPA, Maroka, Szkocji, Belgii, Holandii oraz Portugalii.

Dzisiejszy dzień obfitował w Hole in One. Niemiec Max Schmitt na dołku numer 4 (Par 4) trafił pierwszym uderzeniem z ponad 270m.

Już jutro poznamy zwycięzcę turnieju Wrocław Open 2017.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać