w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Crystal Golf Tour 2018 – 6 krajów, 100 pól golfowych, 300 turniejów, łącznie za 140 PLN

 Skrócona nazwa: CGT 2018

Organizator

Współorganizator: Jan Kulig – Crystal Golf Tour

PODSTAWOWE INFORMACJE

Nagrody

Na poszczególnych turniejach Crystal Golf Tour nie przyznaje się nagród. Zamiast nich każdy gracz zbiera punkty do całkowitego rankingu. Najlepszych 20 graczy w każdej kategorii otrzyma zaproszenie do udziału w turnieju finałowym, gdzie zostaną przyznane nagrody dla 5 najlepszych w każdej kategorii. Gramy o wycieczki, bony na sprzęt golfowy, jakościowe wina i napoje alkoholowe itd.

Warunki

Crystal Golf Tour 2018 jest przeznaczona dla wszystkich graczy amatorskich o HCP 0 aż 54. Każdy gracz zamierzający wziąć udział w Crystal Golf Tour powinien odpowiednio zarejestrować się na www.crystalgolftour.com, pod rygorem nieprzyznania ulgowej all-in ceny za turniej. Turnieje odbywają się zgodnie z Zasadami gry w golfa, z Regulaminem konkursowym Czeskiego Związku Golfa oraz z regulaminem pola. Dopuszcza się stosowanie przyrządów pomiarowych, jeżeli przestrzega się tempa gry. Lista startowa zostanie opublikowana w dniu poprzedzającym turniej, zazwyczaj o godzinie 18:00. Sporządzenie listy startowej jest sprawą wyłącznej kompetencji klubu lub organizatora. Zmian w opublikowanej już oficjalnie liście startowej może dokonywać tylko Komitet Konkursowy, zwłaszcza ze względu na przestrzeganie prawidłowości i spójności turnieju (np. z powodu odstąpienia gracza po terminie zgłoszeń). Prosimy wszystkich graczy, żeby stosowali się do tych reguł: klubowi chodzi zwłaszcza o utrzymanie odpowiedniego tempa gry, zaś uczestnikom turnieju chodzi o spokojne i komfortowe warunki gry. Gracze biorą udział na własny koszt i ryzyko. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Metoda zgłoszenia

Zgłaszać się na poszczególne turnieje można na www.pzgolf.pl lub na na witrynach pozostałych narodowych związków golfa. Więcej informacji znajduje się na https://www.crystalgolftour.com/en/m/kalendar-turnaju/. Jeżeli gracz nie jest członkiem Czeskiego Związku Golfa, należy dokonać zgłoszenia w recepcji klubu telefonicznie lub e-mailem. Ostateczny termin zgłoszeń to dzień poprzedzający turniej, godzina 17:00. W razie ewentualnego zgłoszenia lub odstąpienia po upływie ostatecznego terminu prosimy zwrócić się do recepcji.

Zwycięstwo

Wszystkie wyniki zaliczają się do ogólnej klasyfikacji Crystal Golf Tour. Stosuje się system liczenia Stableford netto. Dodatkowe informacje można znaleźć na https://www.crystalgolftour.com/en/m/pravidla/.

Zasady i warunki

Korzystanie z urządzeń pomiarowych: tak

Zakaz wózków golfowych itp. – decyduje klub

Ceny odpowiednie do statusu amatorskiego: tak

Opłaty i wyżywienie

Opłaty: Koszty turnieju 140 PLN, członkowie klubu płacą tylko wpisowe 20 PLN.

Tryb opłaty: kartą lub gotówką

Wyżywienie: nie

Minimalna liczba zarejestrowanych: 2

Uwaga: Lista startowa zostanie opublikowana w dniu poprzedzającym turniej o godzinie 18:00.

ZASADY I WARUNKI

Kategorie

Kategoria  0 – 9,9

Kategoria  10 – 23

Kategoria  23,1 – 36

Kategoria  37 – 54

Tee

Żółte – mężczyźni

Czerwone – kobiety i juniorzy

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać