w Aktualności, Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Drogie Koleżanki Brunetki, Blondynki i… Rude!

Lipiec powoli dobiega końca, czas więc na końcowe przygotowania do tegorocznej, jubileuszowej edycji Kobiecego Turnieju Brunetki, Blondynki czyli…Metamorfozy.

Chcielibyśmy zachęcić Was do zaplanowania sobie krótkiego urlopu i przyjazdu na Gradi już w środę lub czwartek – mamy długi weekend i zdecydowanie jesteśmy tego warte! W Pałacu Brzeźno, położonym na terenach starych, przedwojennych uzdrowisk można doskonale odpocząć i zregenerować się, szczególnie jeśli poza otoczeniem skorzystamy z miejscowego spa z soli himalajskiej czy też z najsłynniejszych w Polsce piwnych czy winnych łaźni. Zbudowaliśmy też ostatnio zewnętrzne spa, które wprawdzie wciąż dopieszczamy, ale prawdopodobnie właśnie w okolicach BB (15.08) będzie miało swoją nieoficjalną przed- inaugurację. Będzie można także dokonać analizy składu ciała i zasięgnąć porady dietetyczki.

W tym roku na naszym spotkaniu bawić się będziemy w rytmach i stylu Bollywood! Niezbędne zatem będą maksymalnie kolorowe ubrania na golfa oraz kreacje przynajmniej jakkolwiek stylizowane na hinduskie. Ciekawe która z Pań ubierze najpiękniejsze Sari? Jubileuszowa edycja naszej imprezy szykuje się baaardzo okazale.

Podstawową misją turnieju jest promocja golfa wśród kobiet. Jak dotąd dzięki Wam, Drogie Panie, projekt „Przyprowadź Koleżankę” idzie nam znakomicie. Zapraszamy do zachęcenia niegrających jeszcze mam, córek czy przyjaciółek do przyjazdu razem z Wami. Specjalnie dla nich został przygotowany ciekawy program z akademią golfa, która trwa aż 3 godziny dziennie. Nie zabraknie też pierwszych golfowych nagród i dyplomów.

Udanej grze i wyśmienitej zabawie będzie towarzyszyło wiele atrakcji oferowanych w turniejowych pakietach. W piątek zapraszamy do wnętrz pałacowej restauracji na kolację powitalną wraz z degustacją. Jak co roku możemy oddać się w ręce stylistek i dokonać tematycznej metamorfozy. W sobotę w ogrodzie będzie czekała na Was wyśmienita kolacja z degustacją alkoholu i z zabawą taneczną w stylu bollywood

Wkrótce dostaniecie Panie więcej informacji o programie turnieju, a na razie w załączniku pakiety turniejowe. Kilka rzeczy jest pewnych. Tradycyjnie na dołku numer 18 odbędzie się galowy konkurs Nearest to the Pin, w którym będzie można wygrać voucher na pobyt w hotelu w trakcie turnieju Dr Irena Eris Cup 2020. Jak zawsze też na każdym dołku będzie na Was czekać przyjazny konkurs z super nagrodami od naszych przyjaciół, partnerów i sponsorów. Ale o tym wkrótce…

 Jako, że zainteresowanie naszym wydarzeniem jest w tym roku wyjątkowo duże, a nasz obiekt nie jest wielki, jak zawsze jesteśmy wdzięczne tym z Was, które zbierają się w grupki i krótkie chwile przeznaczone na spanie spędzą we trzy lub cztery. Chcemy, abyśmy jak najliczniej mogły spędzić ten wyjątkowy czas razem. To zachęca partnerów i czyni wysiłki organizacyjne efektywniejszymi.

Na ten moment mamy prawie 100% wstępnych rezerwacji, jednak nie wszystkie zostały potwierdzone wpłatami, możemy więc założyć, że jest jeszcze pewna pula wolnych miejsc.

PRZYPOMINAMY! – Gwarancją rezerwacji, czyli udziału w naszej imprezie, jest wpłata wskazanej kwoty na nasze konto bankowe. Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją, a w razie jakichkolwiek wątpliwości z p. Agatą Betscher (tel – 669 690 018, 605 905 268, golf@palac-brzezno.pl).

Do zobaczenia w Pałacu Brzeźno i na Gradi GC.

Zapraszamy również na oficjalną stronę turnieju: http://www.brunetkiblondynki.pl.

 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać