w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Wczoraj  rozegraliśmy  Czerwcowy Turniej  Klubowy Bogi Golf , którego głównym sponsorem był  sklep Bogi Golf , który ufundował cenne nagrody. Zaczniemy od Klasyfikacji Ogólnej  STB netto – tylko dla klubowiczów Gradi Golf .Pierwsze miejsce nagradzane pucharem i nagrodą rzeczową zdobyła Ewa Wójcikowska , drugie Arek Traum a trzecie Danuta Michaś. Całej trójce gratulujemy , tym bardziej , że wszyscy poprawili handicap J. Na dodatek tym razem triumfowały Panie : dwie na jednego !!! Longest Drive Kobiet zdobyła Danuta Michaś  a Longest Drive Mężczyzn należał do gościa turnieju Mateusza Korzucha – 238 metrów .

Nearest to the Pin był zwyczajowo na dołku 16  – i tu niespodzianka  bo Andrzej Dec miał Hole In One i tym samym wyeliminował pozostałych graczy  z tego konkursu.

 

Sponsor  Bogi Golf miał w REGULAMINIE swojego cyklu klasyfikacje w grupach HCP  do 18 i od 18-36 ( bo w turnieju było ograniczenie HCP do 36)

W każdej klasyfikacji było nagrodzonych sześć miejsc.

W grupie do 18 byli to : Arek Traum, Peter Lawless, Grzegorz Putko, Mirosław Zgoła , Andrzej Lis i Michał Dobosz – sami klubowicze i tylko jeden gość -Grzegorz Putko.

W grupie 18,1-36 : Mirosław Nowak, Antonina Łęcka , Ewa Wójcikowska , Marcin Zygadło, Mirosław Glapiak i Jakub Kubiak – sami goście i tylko Ewa od nas z Gradi

W regulaminie Bogi Golf była też nagroda dla najlepszej kobiety  ale miała dostać ją kolejna  Pani , która nie otrzymała nagrody w grupie HCP .W związku z tym nagroda trafiła do  DANUTY MICHAŚ , która zagrała co prawda tyle samo co Wioletta Trzmiel – 38 punktów STB ale wygrała countbackiem .

Ponadto cztery kolejne Panie otrzymały nagrody – drobiazgi z biżuterii ufundowane przez rodzinę Rynkowskich J a szczególnie Wojtka, który kocha wszystkie kobiety !!!

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NAGRODZONYCH !!!

 

Następny turniej  klubowy  to Biało- Czerwony Mecz międzyklubowy im. E.Wedel dawniej 22 lipca , na który zapraszamy 26 lipca !! TURNIEJ TYLKO DLA CZŁONKÓW:GRADI GOLF,KALISKIEGO KLUBU GOLFOWEGO , KONIŃSKIEGO KLUBU GOLFOWEGO ORAZ  A&A I BINOWO PARK .

 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać