w Bez kategorii

biało-czerwony zbiorowe

Kolejny (w tym roku już dziewiąty ) biało-czerwony turniej przechodzi do historii . W tym roku zwyciężył Gradi Golf Club ( liczyło się sześć wyników netto) . Wszyscy klubowicze, którzy wzięli udział w turnieju mogą czuć się zwycięzcami . W tym roku pierwszy raz zagrał z nami Klub Golfowy A&A . Mamy nadzieję, że im się podobało i nie zapomną pysznego ciasta na polu i nalewki rozwożonej przez Zbyszka Grabowskiego . Cieszymy się, że Koniński Klub Golfowy i Kaliski Klub dzielnie towarzyszą nam w biało-czerwonej zabawie im. E.Wedel dawnej 22 lipca już szósty rok .

Była prowadzona również klasyfikacja stableford netto w poszczególnych klubach .I tak w klubie A&A zwyciężyła Anna Majsterek , drugi był Ryszard Gozdek a trzeci Jerzy Bielawski.

W klubie z Konina zwyciężył Marcin Prządka, drugi był Ryszard Rychlik, a trzeci Robert Tralewski . Zwycięzcy Kaliskiego Klubu to Lech Natkowski, Maciej Wypych i Tadeusz Mazek.

A u nas w Gradi Golf wygrał Krzysztof Folta, drugi był Kacper Wójcikowski a trzeci Mirosław Zgoła .

Longest drive kobiet należał do Doroty Niewdana a mężczyzn do Andrzeja Szaryja . Oprócz tej nagrody Andrzej zdobył drugą bo uderzył najbliżej flagi na dołku 3 .

Najlepszą kobietą netto okazała się Anna Majsterek  z klubu A&A

Najlepsze wyniki stableford brutto w poszczególnych klubach mieli : Anthony Kerr (33stb) z Gradi Golf, Ryszard Gozdek( 27 stb) z A&A , Robert Tralewski Z KKG ( 26 stb) oraz Michał Ignaszak ( 20stb) z PKKG

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na przyszły rok . Wszystkie wyniki znajdziecie na stronie PZG .

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać