Atrakcje

Atrakcje

Aktywny wypoczynek w Pałacu Brzeźno zapewnią Państwu liczne atrakcje.

golf-2

Golf

To nie przypadek, że jedno z najpiękniejszych i najlepiej przystosowanych do profesjonalnej gry pól golfowych w okolicach Wrocławia jest częścią Brzeźnieńskiego zespołu pałacowego. Kompleks wypoczynkowy Pałacu Brzeźno został stworzony z miłości do tego, co nieprzeciętne i wyjątkowe, dlatego oprócz malowniczych krajobrazów i urokliwej atmosfery proponuje także wyjątkową formę rekreacji.

Mini Golf

Chwile spędzone wspólnie na świeżym powietrzu, w pięknym otoczeniu ogrodów i drzew owocowych, przy błogim słońcu i fantastycznej zabawie… Pobyt w Pałacu Brzeźno stwarza mnóstwo podobnych możliwości. Jedną z nich może być rozgrywka w Mini Golfa!

atrakcje-mini_golf
atrakcje-tenis

Tenis

Na terenie zespołu pałacowego znajdują się 3 nowe, wysokiej jakości korty tenisowe, pozostające pod opieką klubu tenisowego Gradi Tenis Club. Korty zapewniają pełen komfort gry. Są sztucznie oświetlone, dzięki czemu rozgrywka możliwa jest nawet po zmierzchu. Po skończonej grze mogą Państwo skorzystać z wygodnych przebieralni oraz natrysków.

Rowery

Brzeźno oraz pobliskie wsie i miejscowości to idealna okolica do urządzenia krótszej lub dłuższej wycieczki rowerowej. Mogą Państwo zapuścić się rekreacyjnie na okoliczne pola lub wyprawić się w pobliskie Kocie Góry, które będą stanowić większe wyzwanie i zapewnią mięśniom intensywny trening.

atrakcje-rowery
atrakcje-jazda-konna

Jazda konna

Zapraszamy do Stajni Arat – ośrodka jeździeckiego położonego w urokliwym miejscu, na skraju lasu między Obornikami Śląskimi a Golędzinowem, 20 km od Wrocławia. Wystarczy krótka podróż samochodem, aby z zatłoczonego miasta dostać się do naszego zacisza i zrelaksować wśród koni i innych zwierzaków (których, jak w każdej stajni — nie brakuje).

Nordic Walking

Świetną alternatywą dla joggingu lub wycieczki rowerowej w pobliskich czarujących okolicach może okazać się nordic walking – w pojedynkę lub w miłym towarzystwie. Wszystkich wielbicieli tego niepozornego sportu zapraszamy do wypożyczenia sprzętu w Pałacu Brzeźno.

atrakcje-nordic-walking
atrakcje-regionu

Atrakcje Regionu

Swoisty klimat Zabytkowego Założenia Parkowo – Pałacowego Brzeźno zawdzięczamy unikalnemu położeniu geograficznemu na styku dwóch zjawiskowych obszarów: Doliny Baryczy oraz Wzgórz Trzebnickich. Szczególny mikroklimat spowodował powstanie w pobliskich Obornikach Śląskich licznych ośrodków sanatoryjnych. Brzeźno otoczone jest rozległymi lasami, głównie aromatycznymi sosnami, które zapewniają wyjątkowo czyste i świeże powietrze.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać