Atrakcje turystyczne regionu

Ciekawa propozycja atrakcji turystycznych regionu

atrakcje-regionu

Zapraszamy do zwiedzania okolic Pałacu Brzeźno, pełnych atrakcyjnych geograficznie i historycznie miejsc i obiektów.

Urokliwa Dolina Baryczy oddalona zaledwie o 9 km od Pałacu to największy w Polsce ornitologiczny rezerwat – prawdziwy ptasi raj i wymarzone miejsce do birdwatchingu. Bogaty świat przyrody sąsiaduje tu z równie ciekawymi, co mało znanymi zabytkami kultury. Natomiast wylesiony grzbiet Wzgórz Trzebnickich posiada niepowtarzalne walory widokowe. Z najwyższych wzniesień niemal zawsze widoczna jest wieża Sky Tower, Most Rędziński i wieże kościelne Wrocławia, często można podziwiać górę Ślężę, a przy dobrej widoczności rozpościera się cała panorama Sudetów.

Dolina Baryczy i Wzgórza Trzebnickie to prawdziwy raj dla turystów zakochanych w dzikiej przyrodzie i aktywnym wypoczynku na łonie natury.

Region oferuje imponującą ilość tras rowerowych, kajakowych, szlaków pieszych, czy innych atrakcji, ze słynnym, największym na świecie, opactwem Cystersów w Lubiążu na czele.

Pałac Brzeźno jest też świetną bazą wypadową dla pragnących zwiedzić piękną stolicę Dolnego Śląska, która oddalona jest o zaledwie 30 km (30 min.)!

Niesamowity Wrocław oferuje szereg atrakcji, które zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na jednodniową wycieczkę polecamy wizytę we wrocławskim ZOO, spacer po Ogrodzie Japońskim przy pergoli i Zabytkowej Hali Stulecia, a następnie pokonanie klimatycznej trasy po Ostrowie Tumskim aż do klimatycznego Rynku, pełnego różnych barów, restauracji i kawiarni.

atrakcje-regionu-2
Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać