Atrakcje dla Firm

Zadbaj o satysfakcję Twojego zespołu

biznes-atrakcje-dla-firm

W kompleks Pałacu Brzeźno Spa & Golf to doskonałe miejsce na organizację eventów, imprez firmowych i integracyjnych. Kompleks pałacowy składa się z przeznaczonych dla 102 osób 3 obiektów hotelowych: Pałacu, Domku Klubowego oraz Domku nad Stawem, strefy spa & wellness, restauracji, pola golfowego, altany, kortów tenisowych, boiska do piłki nożnej oraz parku.

W klimatycznych podziemiach Pałacu znajduje się obszerne spa. Cechą wyróżniającą tę strefę  jest wszechobecna sól himalajska, pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie. Oprócz zabiegów oferujemy także prozdrowotne, rozluźniające kąpiele w łaźniach piwnych i winnych. Spa to także cztery rodzaje saun, siłownia i jacuzzi.

Dla koneserów przygotowaliśmy piwniczkę z szerokim wyborem doskonałych win i innych trunków. Organizowane są tam prezentacje i pokazy barmańskie połączone z degustacją.

To co nas wyróżnia na tle innych obiektów to fakt, że posiadamy 18 dołkowe mistrzowskie pole golfowe oraz 6 dołkowe pole treningowe. Naszą zatem największą atrakcją jest organizacja Akademii Golfa pod okiem profesjonalnych trenerów.

Nauka gry w golfa, towarzyszące jej konkursy oraz turniej „Pierwszego Kroku” stwarza doskonałe warunki do tzw. team buildingu.

Gra w golfa wiąże się z systematyczną pracą i samodoskonaleniem, planowaniem oraz osiąganiem nowych celów. Golf wymaga dyscypliny nie tylko w stosunku do siebie samego, ale także bycia fair play w stosunku do innych graczy. Wszystkie te aspekty dają uczestnikom dużo radości i satysfakcji, zacieśniając tym samym więzi grupy.

dji_0971
biznes-atrakcje-dla-firm-3

Dla ceniących aktywny wypoczynek do dyspozycji pozostają 2 korty tenisowe z nawierzchnią ceglaną, boisko do piłki nożnej oraz rowery. Proponujemy również zapoznanie się z footgolfem, czyli połączeniem golfa i piłki nożnej, dającej możliwość rywalizacji indywidulnej i zespołowej.

Imprezę firmową można także zorganizować w Pałacowej Altanie, która znajduje się w przepięknym ogrodzie, tuż obok Pałacu. Na zewnątrz przygotowane jest miejsce do grillowania lub do organizacji garden party. W Altanie można przygotować wydarzenie dla około 150 osób, natomiast na terenie przylegającym do 300 osób.

Na terenie obiektu istnieje możliwość organizacji dużego eventu, imprezy masowej, konferencji czy sympozjum nawet dla 2000 uczestników włączając w to catering, scenę muzyczną oraz profesjonalne nagłośnienie.

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty firmowej prosimy kierować pod nr tel.: +48 609 691 946 lub na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać